Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Hestekvinnen 1960

Litografi, lysmål
52x66
Signert nede t.h.: Picasso Datert oppe t.h.: 21.-22.4.60.

Nummerert nede t.v.: 36/200.
Bloch 999, med tittel: "L'Ecuyère".
Annen tittel brukt: "The Horsewoman".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000