Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Vampyr II

Litografi trykket i svart og fargetresnitt
Arket: 435-445x645-660 mm Motivet: 385x554 mm
trykket i blått, grønt, gult og rødgult på tynt japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1895/1902.
Woll 41.

Vurdering
NOK 4 000 000–6 000 000

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Tilslag NOK 4 000 000