Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Bohemens bryllup

Olje på mahogniplate
55,2x45,5 cm
Usignert

Woll 1530.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 4 000 000–6 000 000