Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Bohemens bryllup

Olje på mahogniplate
55,2x45,5 cm
Usignert

Woll 1530.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 4 000 000–6 000 000