Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med hatt I

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 484x400 mm Motivet: 200x185 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1927
Woll 681.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 57 000