Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Arkitekt Henrik Bull

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 497x484 mm Motivet: 335x340 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1928
Woll 685.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 35 000