Arkitekt Henrik Bull
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 497x484 mm Motivet: 335x340 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1928
Woll 685.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Tilslag NOK 35 000