Helge Rode
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt
Arket: 471x338-343 mm Motivet: 335x210 mm
japanpapir Usignert
1908-09
Woll 310 A.
Vurdering
Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Tilslag NOK 19 000