Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Helge Rode

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt
Arket: 471x338-343 mm Motivet: 335x210 mm
japanpapir Usignert

1908-09
Woll 310 A.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000