Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Hjem fra skolen

Akvarell og tusj på tynt gulhvitt papir
Arket: 283x393 mm
Usignert

Ca 1916-20.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Tilslag NOK 200 000