Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Mor og barn 1996

Olje på lerret
65x81
Signert og datert oppe t.h.: O. Mosebekk 96

Vurdering
NOK 10 000–12 000