Mosebekk, Olav(1910-2001)
Mor og barn 1996
Olje på lerret
65x81
Signert og datert oppe t.h.: O. Mosebekk 96
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering
NOK 10 000–12 000