Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Munthe, Gerhard Morgenstierne (1875-1927)
Strandparti med folkeliv 1924

Olje på plate
38x28
Signert og datert nede t.v.: G.M. Munthe 24.

Vurdering