Arkitekt Henrik Bull

Litografi trykket i svart på middels tykt beige
Arket: 498x481 mm Motivet: 335x340 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch

1928.
Woll 685.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000