Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamel logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Slangen drepes

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 299x390 mm Motivet: 208x325 mm
papir, oppklebet på tynt beige papir Usignert

1908-09
Woll 344.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 31 000