Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamel logen

Picasso, Pablo (1881-1973)
Minotaure caressant une Dormeuse 1933

Radering
Arket: 34,3x44,6
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.v.: 18 juin XXXIII

Vannmerke: Vollard. Fra 18. juni 1933
Bloch 201. S.V. 93.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering
NOK 350 000–450 000

Tilslag NOK 300 000