Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamel logen

Picasso, Pablo (1881-1973)
Faune devoilant une Femme 1936

Radering
Arket: 33,8x44,3
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.h.: 12 juin XXXVI

Vannmerke: Picasso. Fra 12. juni 1936.
Bloch 230. S.V. 27.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000