Picasso, Pablo(1881-1973)
Minotaure aveugle guide par une Fillette, I 1934
Radering
Arket: 34x44,5
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen oppe t.v.: 22 septembre XXXIV
Vannmerke: Picasso. Fra 22. september 1934.
Bloch 222. S.V. 94.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00
Tilslag NOK 42 000