Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamel logen

Picasso, Pablo (1881-1973)
Sculpteur et Modele agenouille 1933

Radering
Arket: 44,5x33,7
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.v.: 8 avril XXXIII

Vannmerke: Picasso. Fra 8. april 1933.
Bloch 178. S.V. 69.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000–120 000