Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Holmsbu

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E.

Påtegnet med tittel og datert 1932 på baksiden.

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 30 000