Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Holmsbu
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E.
Påtegnet med tittel og datert 1932 på baksiden.
Vurdering
NOK 30 000
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: Thv. E.
Vurdering
NOK 30 000