Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamel logen

Nesch, Rolf (1893-1975)
Teatergarderobe, venstre del - left panel

Fargemetalltrykk
Arket: 64,5x49,5
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch

Påtegnet med blyant nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel og datert med blyant nede på midten: Teatergarderobe 1947/48 trykk fra 1969.
Helliesen/Sørensen 646.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000