Picasso, Pablo(1881-1973)
Le repos du Sculpteur devant un Nu à la Draperie
Radering
Arket: 44,5x34
1933 Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen oppe t.v.: 27 mars XXXIII
Vannmerke: Picasso. Fra 27. mars 1933.
Bloch 160. S.V. 51.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00
Tilslag NOK 74 000