Nesch, Rolf(1893-1975)
Den udøpte 1966

Fargemetalltrykk
Arket: 64,5x49,5
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch.

Påtegnet med blyant nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel og datert med blyant nede på midten: Den Udöpte 1966.
Helliesen/Sørensen 792.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00