Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Nesch, Rolf (1893-1975)
Bokomslag

Fargemetalltrykk
Arket: 49,4x64,2
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch

Påtegnet med blyant nede t.v.: Tiré par l'Artiste. Datert og påtegnet med blyant nede på midten: 1969 bare et trykk. Påtegnet i platen nede t.h.: Rolf Nesch.
Laget til utstilling i Detroit 1969.
Helliesen/Sørensen 817.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering