Nesch, Rolf(1893-1975)
Bokomslag
Fargemetalltrykk
Arket: 49,4x64,2
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch
Påtegnet med blyant nede t.v.: Tiré par l'Artiste. Datert og påtegnet med blyant nede på midten: 1969 bare et trykk. Påtegnet i platen nede t.h.: Rolf Nesch.
Laget til utstilling i Detroit 1969.
Helliesen/Sørensen 817.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00