Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra en park

Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 60 000