Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne med skjødehund i bånd 1920

Olje på lerret
88x80
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 20.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30