Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Eiebakke, August (1867-1938)
Kramkaren 1910

Olje på lerret
114x133
Signert og datert nede t.h.: A Eiebakke 1910

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 300 000