Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Gløersen, Jakob (1852-1912)
Frier 1890

Olje på lerret
96x86
Signert og datert nede t.v.: J. Glöersen 1890

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 105 000