Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Brygge med fiskergutter 1901

Olje på lerret
55x87
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs 1901.

UTSTILT:

Haugar Vestfold Kunstmuseum 29.07.-16.12.2007, kat.nr. 59.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering