Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvepram i fart

Olje på lerret
81x116
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 300 000

Tilslag NOK 225 000