Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Fjell, Kai(1907-1989)
I blomstereng 1944

Olje på plate
38x46
Dobbletsignert og datert nede t. h.: Kai Fjell 43 og Kai Fjell 44

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30