Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Gjenreisning 1943

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 43.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 100 000