Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Håpet 1941

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Ekeland 41

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 100 000