Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Ekeland, Arne(1908-1994)
Håpet 1941

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Ekeland 41

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 100 000