Ekeland, Arne(1908-1994)
Håpet 1941
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Ekeland 41
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
65x54
Vurdering