Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Maskerade 1934

Olje på lerret
81x110
Signert og datert nede t.h.: Arne Ekeland 34

Signert på baksiden av lerretet: A. Ekeland.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 250 000 med forbehold