Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Jenssen, Olav Christopher (1954-)
Since We All Came from the Same Place VII 1994

Olje på lerret
170x170
Signert, datert og påtegnet på baksiden av lerretet: Olav Christopher Lya, Sweden 1994

UTSTILT:

Olav Christopher Jenssen, Since We All Came from the Same Place, Galleri Susanne Ottesen, København, Danmark 1994. Olav Christopher Jenssen - Bilder 1990-1994, Kestner-Gesellschaft, Hannover, Tyskland 1994. Olav Christopher Jenssen, Neue Arbeiten, Dörrie Priess, Hamburg, Tyskland 1995.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Tilslag NOK 180 000