Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Krohg, Per (1889-1965)
Slakter 1947

Fargelitografi, lysmål
55x69
Signert og datert, samt påtegnet lito nede t.h.: 1947 Per Krohg

Nummerert nede t.v.: No. 131/250.

Vurdering
NOK 1 500–2 000