Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Dahl, Johan Christian (1788-1857)
Bergen sett fra Kronstad

Olje på lerret
42x59
Usignert

Malt 1810.

UTSTILT:

Bergen Billedgalleri 1957, kat.nr. 152.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 350 000 med forbehold