Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fra Drøbak 1886

Olje på lerret
68x100
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 42 000