Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Drøbak 1886
Olje på lerret
68x100
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
68x100
Vurdering