Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Drøbak 1886

Olje på lerret
68x100
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 42 000