Sinding, Elisabeth(1846-1930)
Tarekjøring på Jæren 1908
Olje på lerret, oppklebet på plate
46x81
Signert og datert nede t.v.: E. Sinding 1908.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 36 000
46x81
Vurdering