Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Sinding, Elisabeth (1846-1930)
Tarekjøring på Jæren 1908

Olje på lerret, oppklebet på plate
46x81
Signert og datert nede t.v.: E. Sinding 1908.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 36 000