Jørgensen, Sven(1861-1940)
Formaning 1900
Olje på lerret
80x66
Signert og datert oppe t.h.: S. Jörgensen. 1900
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
80x66
Vurdering