Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Jørgensen, Sven (1861-1940)
Formaning 1900

Olje på lerret
80x66
Signert og datert oppe t.h.: S. Jörgensen. 1900

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 15 000