Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Ender, Axel (1853-1920)
Bondepike

Olje på papp
19,5x15,5
Signert nede t.v.: A. Ender.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 15 000