Ender, Axel(1853-1920)
Bondepike
Olje på papp
19,5x15,5
Signert nede t.v.: A. Ender.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 15 000
Olje på papp
19,5x15,5
Signert nede t.v.: A. Ender.
Vurdering