Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Gamlegården Skogstad Ettermiddagssol

Olje på lerret
80x71
Uferdig. 1922 Fra Valdres. Usignert

Kokkin nr. 761.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 14 000