Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Fra Rognaldsvåg i Kinn 1867

Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867

Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Fra Rågndalsvåg (Høgdalsvåg?) i Kinn".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 50 000