Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
44x69
Signert nede t.h.: P. Thurmann

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30