Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
44x69
Signert nede t.h.: P. Thurmann
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Olje på lerret
44x69
Vurdering
NOK 10 000