Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Thurmann, Peder Cappelen (1839-1919)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
44x69
Signert nede t.h.: P. Thurmann

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 10 000