Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1891

Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1891.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 42 000