Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterkveld

Olje på lerret
36x65
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Antagelig signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Vinterkveld Hus Gustav Wentzel".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000