Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vinterkveld
Olje på lerret
36x65
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Antagelig signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Vinterkveld Hus Gustav Wentzel".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 30 000