Høst 1963
Olje på plate
80x100
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63
Påtegnet på baksiden av platen av kunstneren, med et lite tegnet selvportrett i profil: "Tilhører Sonja Henie". Påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet: "Nr. 7.".
PROVENIENS: Sonja Henie.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 100 000