Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Høst 1963

Olje på plate
80x100
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 63

Påtegnet på baksiden av platen av kunstneren, med et lite tegnet selvportrett i profil: "Tilhører Sonja Henie". Påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet: "Nr. 7.".
PROVENIENS: Sonja Henie.

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000