Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1973
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 73
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
50x65
Vurdering