Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1973

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 73

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000