Nerdrum, Odd(1944-)
Twin mother by the Sea 1999
Olje på lerret
164,5x195,5
Signert og datert på ombøyd del av lerretet t.v.: Nerdrum 98-99
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Forum Gallery, 5th Avenue, New York, 06.01.-05.02.2000.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00