Nupen, Kjell(1955-2014)
Pyramideskisser I
Olje på lerret
29x73
Signert nede t.h.: K Nupen Påtegnet "Pyramideskisse" tre steder, nede t.v. og t.h. og oppe på midten.
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Pyramideskisser I 1981/83. K. Nupen".
Lillehammer kunstmuseum 25.03.-07.05.2000, kat.nr. 6 med tittel: "Lite tredelt bilde".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00