Nupen, Kjell(1955-2014)
Innrammet landskap 1983
Olje på lerret
20x140
Signert nede t.h.: K Nupen Påtegnet med tittel og datert nede på midten: Innrammet landskap 1983
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Innrammet landskap K. Nupen 1981/83". Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "K. Nupen Innrammet landskap 81/83".
Lillehammer kunstmuseum 25.03.-07.05.2000, kat.nr. 4.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00