Krohg, Christian(1852-1925)
Fisker med pipe
Olje på lerret, oppklebet på plate
41x43
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
41x43
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering