Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Fisker med pipe

Olje på lerret, oppklebet på plate
41x43
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000