Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Gode venner

Olje på lerret
38x55
Signert nede t.h.: C. Krohg

Variant av maleri, 50x61, fra Dieppe 1897, som befinner seg i Nasjonalmuseet, Nasjonalgalleriet.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000