Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Gjøs, Ferdinand (1790-1852)
Helverschous løkke

Olje på plate
33x50
Usignert

Antagelig er denne mindre versjonen, av et maleri (i størrelse 47,2x67,7 cm.) som befinner seg i Bymuseet Oslo museum "Helverschous løkke 1840" av Ferdinand Gjøs, også malt av kunstneren.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000